Logo

Se prodava kukja nasproti piljara Gero

Број на оглас: 2435023 | Објавен на: 27.03.2017, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 100

Број на спратови: 2

Греење: Дрва

Дворна површина: 400

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja so 2 sprata i podrum so masivni ploci
Povekje informacii na 070-318-320
Agencija za nedviznosti Okey - Kicevo

Огласи од: Агенција за недвижности Оkey

Агенција за недвижности Оkey

Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Кичево

Станете Премиум член

 Кичево

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности Оkey

Потврден огласувач