Logo

Se prodava kukja vo n. Ivanidol

Број на оглас: 2435029 | Објавен на: 20.03.2017, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 35

Број на спратови: 1

Греење: Дрва

Дворна површина: 200

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukkja vo Ivanidol. Renovirana so nov nameshtaj komplet.
Povekje informacii na 070-318-320
Agencija za nedviznosti Okey - Kicevo

Огласи од: Агенција за недвижности Оkey

Агенција за недвижности Оkey

Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Кичево

Станете Премиум член

 Кичево

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности Оkey

Потврден огласувач