Logo

СЕ ПРОДАВА-ИЗДАВА КУЌА во Неготино.

Број на оглас: 2435038 | Објавен на: 20.03.2017, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 128 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Цена: 26.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata se naoga vo centarot na gradot,vo blizina na parkot kaj opstinata.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Hxxxxx