Logo

AUDI A4 1.9 TDI

Број на оглас: 2435206 | Објавен на: 09.11.2018, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Audi A4 1.9 Tdi 2000 god novi gumi klimatronik el. na prozori i mnogu druo od oprema ekstra sostojba. poveke info na:
------ tel --------
070 210 414

MOZE ZAMENA ZA POLUPRIKOLKA

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 KOCUBA KOMPANI

Потврден огласувач