Logo

Hyundai GETZ-1.1-2009g

Број на оглас: 2435292 | Објавен на: 12.07.2019, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Hyundai GETZ-1.1-2009g
-alternator
-bombini do kablovi
-zamaec

*javete se na 070 509 350

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  ****

Потврден огласувач