Logo

Komplet Trepezariska Masa

Број на оглас: 2436142 | Објавен на: 22.10.2017, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


● Vo Odlicna Sostojba ... ● Kontakt samo na ovoj broj 076460809

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 borce