Logo

Audi a6

Број на оглас: 2436413 | Објавен на: 19.06.2017, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 25 kw / 34 ks

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a6 2.5tdi na bugarski tabli uvezena od germania so full oprema bes nikakva zabeleska

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач