Logo

Vw touran 1.9 tdi

Број на оглас: 2436469 | Објавен на: 09.12.2017, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.000 €
5.300 €

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Vw touran so 5 sedista 1.9 105 ks. Kolata e mnogu socuvana so realni km.
Registrirana e do juli 2018 so zelen karton.
Servisirana e pred 2 meseci

Огласи од: Adri Auto

Adri Auto

Бутел, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Adri Auto

Потврден огласувач