Logo

Vw Golf 5 1.9 tdi

Број на оглас: 2436479 | Објавен на: 18.08.2017, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9, 105 ks.
Navigacija
Dvd
Aux

Огласи од: Adri Auto

Adri Auto

Бутел, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Adri Auto

Потврден огласувач