Logo

Se prodava scooter Keeway

Број на оглас: 2436511 | Објавен на: 17.11.2017, 23:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Se prodava scooter Keeway 50 kubika dvotakten vo ispravna sostojba socuvan.INFORMACII NA OVOJ BROJ:078 433 364.NE NA DOLNIOT!!!!

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач