Logo

Резервари за Lingken лијан бандаш 125/150cc

Број на оглас: 2436613 | Објавен на: 07.10.2018, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


Резервари за Lingken лијан бандаш 125/150cc
Во црвена, црна и сива боја
Можност со капаче и без капаче на резервар.

Достава нис цела Македонија по карго до врата.

Цена по договор

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач