Logo

kia pregio

Број на оглас: 2436628 | Објавен на: 21.03.2017, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


kia pregio kompletno servisiran 2.7 dizel neregistriran 99 god za podetalni informacii 078 415 771

 Валандово

Прати Е-Маил

 vlatko