Logo

POTREBNA E FRIZERKA SO RABOTNO ISKUSTVO

Број на оглас: 2436647 | Објавен на: 21.03.2017, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


POTREBNA E FRIZERKA SO RABOTNO ISKUSTVO ZA FRIZERSKI SALON VO KISELA VODA.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zarko