Logo

DAIHATSU YRV 1.3

Број на оглас: 2436702 | Објавен на: 07.11.2018, 00:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daihatsu

Модел: YRV

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 64 kw / 87 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Daihatsy YRV 1.3 benzin. Proizvedeno 2002 godina. Voziloto e uvezeno od Svajcarija-kupeno od rodnina, i istoto e redovno servisirano. Motorot e na lance
-od oprema ima klima, elektrika na site prozori, elektrika na retrovizori
Voziloto ima i atestiran plinski ured

 Кратово

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач