Logo

VW GOLF IV 1.9 TDI 116 KS REG. FULL OPREMA*MOZE ZAMENA*

Број на оглас: 2436730 | Објавен на: 27.04.2017, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba , so full oprema :
ORIGINALNA KOZA GTI
Radio so CD, DVD , NAVI, TOUCH ....
ELEKTRIKA NA SITE PROZORI I RETROVIZORI
6 BRZINI 116KS
REGISTRIRAN DO 10.10.2017
SERVISIRAN
MOZE ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Gazmend

Потврден огласувач