Logo

Тико сх

Број на оглас: 2436914 | Објавен на: 30.04.2017, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Сервисирано редовно вреди да се види

 Кратово

Прати Е-Маил

 honda civik

Потврден огласувач