Logo

Peugeot 607 2.2HDI 2003g

Број на оглас: 2436989 | Објавен на: 13.02.2018, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 607

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba so realna kilometraza, full oprema osven koza registrirano do dekemvri 2018.
Doaga so komplet zimni i letni gumi.
Podetalni Informacii za voziloto i cenata ke dobiete na TEL 078/348474

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач