Logo

DIJAMANCKI PRIVRZOK

Број на оглас: 2437046 | Објавен на: 22.03.2017, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Златен накит / Разно

Вид на оглас: Се продава


Mal dijamancki privrzok na osnova od belo zlato 750. kamceto e 05 karati. seto zaedno tezi 1,2 grama.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач