Logo

Fiat 640 TD

Број на оглас: 2437117 | Објавен на: 19.10.2017, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Seprodava traktor Fiat 640 TD vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo sekoe vreme.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач