Logo

Yugo 45

Број на оглас: 2437136 | Објавен на: 22.04.2017, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 45

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Регистрација: Македонска

Цена: 22.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Yugo 45 benzin 1994god registrirano do 25.07.2017 So slab akulumator skapano nema nikade mala potrosuvacka Informacii na tel 078-715-806 Tose

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач