Logo

Prozori drveni

Број на оглас: 2437141 | Објавен на: 21.04.2017, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat drveni prozori koristeni dimenzii 120*140, 120*160 i 120*180 prozorite se vo dobra sostojba i mozat da se vidat

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач