Logo

FORD FOKUS 2001

Број на оглас: 2437464 | Објавен на: 21.05.2017, 23:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2016

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e odlicno socuvana
So fil oprema..
I VE MOLAM ZA KONTAKT DAGO POVIKUVATE OVOJ BR :
075 264 882
075 264 882
075 264 882

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач