Logo

niva vo markova reka

Број на оглас: 2437596 | Објавен на: 17.04.2019, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 12 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


niva vo markova reka blizu s.varvara nivata e do samata reka na 100m od asvaltot

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Jonce

Потврден огласувач