Logo

Golf GTI 2.0

Број на оглас: 2437737 | Објавен на: 22.03.2017, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo odlicna sostojba so atestiran plinski ured ne registrirana. Cena po dogovor. Vredi da se vidi

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ile