Logo

Citroen c2 1.4 hdi

Број на оглас: 2437846 | Објавен на: 27.04.2017, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c2 mnogu socuvan.1.4 hdi 70 hp 2006 god.na 13.03.2017 napraven servis.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 aaaa

Потврден огласувач