Logo

Prodavam peugeot 306 1.9 TD moze zamena

Број на оглас: 2437855 | Објавен на: 23.03.2017, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam peugeot 306 1.9 Turbo Diesel 90ks kolata e vo vozna sostojba reg pred edna nedela moze zamena za mercedes 124 ili c220dizel moze i za druzi koli poveke informaci 071-775-705
pozzz

 Валандово

Прати Е-Маил

 Alpay