Logo

Fiat Brava 1.6 SX

Број на оглас: 2437881 | Објавен на: 24.05.2017, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Fiat Brava 1.6 SX,
God.na proizvodstvo 1996
76 kw
kompletno rasturena na delovi

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 PolovniAvtoDelovi

Потврден огласувач