Logo

HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR

Број на оглас: 2438131 | Објавен на: 22.03.2017, 23:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.399 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА КАМЕРА
Сензор за слика: 1/3" CLORO CMOS
Резолуција: 700TVL ,
Пиксели: PAL:500(H)*582(V)440K NTSC:510(H)*492(V) 380K
Lens
Фокусна леќа: 3.6mm
Работи на 12 волти
Праќам по карго низ цела македонија
Контакт тел: 070 288 106

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач