Logo

Delovi za Fiat Stilo 1,9 jtd se stovi treba

Број на оглас: 2438160 | Објавен на: 04.05.2019, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prakjame ipo kargo niz cela MK delovi iza sedna i karavan se stovi treba

  Кратово

Прати Е-Маил

  XXXX

Потврден огласувач