Logo

Delovi za Pezo 206 1.9 D i 1.4 HDI

Број на оглас: 2438163 | Објавен на: 11.06.2020, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 7 kw / 10 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se stov treba prakjame ipo kargo niz cela MK

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач