Logo

AUDI A6 2.7 TDI 180 KS_06_KOZEN SALON_ODLICNO

Број на оглас: 2438488 | Објавен на: 20.07.2017, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 7.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


//// FIKSNA CENA !!!!
***AUDI A6 2.7 TDI 180 KS***

**V6 MOTOR NA LANCE " RADI AJ SE NE CUJE" **

**RACEN MENJAC**

** POTROSUVACKA 6L NA OTVORENO...8L GRADSTA***

**PROIZVEDENA 8 MI MESEC 2006 GOD** ** KOLATA NE E NA PLAC !!!

**PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA**

***UVEZENA OD ITALIJA***
**KOLATA E NA REALNI 187000 KM**
**CELOSNA SERVISNA DOKUMENTACIJA**
**PREDNI NOVI GUMI**
**KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA**
* BEZ ZAMENI !!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач