Logo

Delovi za astra vektra 1.7 ohc

Број на оглас: 2438650 | Објавен на: 25.06.2017, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za astra 1.7 onc.
Turbina,bos pumpa,bregasta,menjac,hladnak za klima,komoresor za klima alternator,alanser I dr

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач