Logo

Vaga digitalna 400kg

Број на оглас: 2438712 | Објавен на: 24.05.2017, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam ili menuvam digitalna vaga so mernost do 400 kg

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Oglasi

Потврден огласувач