Logo

Opel Astra GTC 1.9 - Cosmo

Број на оглас: 2438982 | Објавен на: 24.04.2017, 00:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2017

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.100 € Цената е фиксна 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава возило Opel Astra GTC со 120кс. Возилото е произведено 2005 година и има поминато 172000км.

Пред 4000км направен редовен сервис, пред околу 12000км направен голем сервис. (Во овластен сервис, со сервисна книшка каде што стојат и фактурите).

Автомобилот е во одлична состојба, со летни гуми купени Мај 2016. Ја поседува скоро цела опрема за тој вид на автомобил.

Со помината регистрација пред 1 месец. Автомобилот е многу малку возен во последните 3 месеци од причина што не се наоѓам во Струмица + возење на друг автомобил.

Контакт на следниот број: 078-361-991
Секој ден после 11 часот, може и на Вибер.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Opel

Потврден огласувач