Logo

Dacija Liberta

Број на оглас: 2439248 | Објавен на: 16.11.2017, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dacija

Модел: Друг модел

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Dacijata e ne registrirana .

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ------

Потврден огласувач