Logo

prikolka za traktor

Број на оглас: 2439616 | Објавен на: 24.03.2017, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prikolka za traktor sirina 150 sm dolzina 215 sm gumi 14 ka tubules moze i zamena za pogolema prikolka so moja doplata

  Валандово

Прати Е-Маил

  nikolco veselinov