Logo

INDUKTIVNA PLOTNA----------- TXD

Број на оглас: 2439696 | Објавен на: 24.07.2017, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


KOMPLETNO ISPRQAVNA I TESTIRANA
PLOTNATA E DONESENA OD STRANSTVO

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач