Logo

Se prodava kuka na ul. Sutjeska

Број на оглас: 2439802 | Објавен на: 05.09.2018, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 16 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Sutjeska

Цена: 18.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на ул. Сутјеска, близу градскиот пазар, веднаш вселива. За повеќе информации јавете се. 078/362/350 VENCO

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач