Logo

Passat 4 1.9 TDI 110 I 116ks

Број на оглас: 2440092 | Објавен на: 26.03.2020, 12:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za passat4 1.9 TDI 110 I 116 KS inff
Sasko 078-526-031

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 CACI/Dragan

Потврден огласувач