Logo

Izdavam soba

Број на оглас: 2440636 | Објавен на: 26.05.2020, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 16 m²

Спрат: 1

Греење: Централо

Цена: 100 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Se izdava soba za vraboteni lica vo nova Kuka so obezbedeno greenje,kablovska,wi fi.tel.077752555

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Slavica

Потврден огласувач