Logo

BORII-KUMCI ZA PELETI F-80

Број на оглас: 2440641 | Објавен на: 28.03.2020, 23:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BORII-KUMCI ZA PELETI F-80. Koristeni se samo 1na sezona.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач