Logo

Se prodava seat Toledo 1.6 sr motor 74 kw

Број на оглас: 2440929 | Објавен на: 24.05.2017, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.200 €
2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Plinot e atestiran so nepraven servis pred pet meseci smenet rebras kais lines kais vodna pumpa cel set lamela kolata e vo odlicna sostojba za pveke informacii 075-554-694

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Lljubisa

Потврден огласувач