Logo

Vw golf 5 V

Број на оглас: 2441025 | Објавен на: 16.06.2017, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 5.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9, 90 hp

Огласи од: Adri Auto

Adri Auto

Бутел, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Adri Auto

Потврден огласувач