Logo

Интересни украсни куферчиња за чување ствари

Број на оглас: 2441080 | Објавен на: 18.12.2017, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


Нови Интересни украсни куферчиња за чување ствари ,дрвени,многу убави,практични и квалитетни

тел 075 514 169

повеќе на www.facebook.com/marelikotrade/

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач