Logo

golf 3 td zamena

Број на оглас: 2441131 | Објавен на: 24.04.2017, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


golf 3 td registriran do avgust 2017.
novi gumi. servis.bez korozija...
vo odlicna sostojba
mozi zamena za kola so 4-5 vrati
prednost wv benzin plin atest
075-307-816
075-307-816
075-307-816

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Бобан

Потврден огласувач