Logo

детски кревети на кат

Број на оглас: 2441402 | Објавен на: 25.03.2017, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Ср продаваат детски кревети на кат со димензии 200х90, полно дрво, словенско производство, купени од Евросалон Охрид. Користени ср две години. Заедно со комплетот одат и два анатомски словенски душеци

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco Trajcevski