Logo

Yamaha Aerox 2008 godina

Број на оглас: 2441584 | Објавен на: 24.05.2017, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha Aerox 2008 godina kompletno servisiran i sreden za sezona nema nikakvi dodatni vlozuvanja... Odgovaram i na e-mail.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач