Logo

CITROEN C5 2.2HDI 2003

Број на оглас: 2441590 | Објавен на: 24.04.2017, 07:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 2.850 € Цената не е фиксна 2.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CITROEN C5 SO FULL OPREMA EXPLUZIVE OPREMA ,ALUMINSKI BANDASI , KLIMATRONIK,KOZA,SERVO,ABS,8AERBAG NAVIGACIJA,TELEFON,GREACI NA SEDISTA,VIDEO I MNOGU MNOGU DRUGA OPREMA.KOLATA E REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON.MOZE ZAMENA

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj

Потврден огласувач