Logo

SAMSUNG SM-G313HN DOBRO SOCUVAN - EKSTRA

Број на оглас: 2441685 | Објавен на: 22.04.2017, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: SM-G313HN

Боја: Black

Интерна меморија: 1,5 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.500 МКД Цената не е фиксна 1.900 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


- PRODAVAM DOBRO SOCUVAN SAMSUNG SM-G313HN SO DOBRA BATERIJA MALKU KORISTEN KOMPLET SO POLNAC I USB.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 vlado

Потврден огласувач