Logo

Citroen XM 2.1 D

Број на оглас: 2441867 | Објавен на: 27.05.2018, 00:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: XM

Година: 1990

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Citroen XM vo odlicna sostojba
Napraven golem servis, hidraulika ekstra, smeneto se na nego, farban, nov enterien, 4 zimski i 4 letni gumi (skoro novi), registriran cela godina.
Mozna zamena za motor ili drugo vozilo.
INFORMACII NA 078 63 73 60
INFORMACII NA 078 63 73 60
INFORMACII NA 078 63 73 60

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач